Kurumsal

Lazer Markalama Sistemleri


Metal ve plastik markalama sistemi fiber lazer makina imalatı, plastik, deri, cam markalama makinası CO² lazer makinaları imalatı, fason lazer markalama ve lazer kaynak hizmeti veren firmamız 17 yıldır lazer sektöründe faaliyet göstermektedir.

İzmir Bornova 4.Sanayi’de LazerMetal ile başlayan lazer tecrübemiz 2006 yılında kendi bünyemizde kurduğumuz Lazer Mikron ile devam etti. 2011 yılında faaliyetlerine son verilen LazerMikron’un ardından, yine kendi bünyemizde kurduğumuz LazerMarket olarak yolumuza devam ediyoruz.

Bursa, İstanbul ve Manisa’daki iş ortaklarımız ile hizmet ağımızı genişlettik.Deneyimli kadromuz ile en gelişmiş lazer markalama sistemi olan FİBER LAZER markalama makinalarının üretimi, Scanlab’ın Türkiye temsilciği, dünyanın en önemli lazer üreticisi Rofin’in resmi distribütörü ve Türkiye’deki tek servis sağlayıcısı LAZER MARKET aynı zamanda fason lazer markalama ve lazer kaynak ile hizmetinizdedir.

2006 yılında başlayan Ar-Ge çalışmalarımız sonucu ilk Fiber Lazerin üretiminin ardından günümüze kadar Otomotiv, Kuyumculuk, Medikal ürünler, Reklamcılık&Promosyon, Makine imalatı, Hayvan küpesi, Elektronik, Kesici takımlar, Pantograf, Silah sanayi, Savunma sanayi, Armatür, Hırdavat gibi farklı sektörlerde faaliyet gösteren TAİ, TEİ, Schneider Elektrik, Arçelik, Baykal Makine, MKE gibi önemli firmalara Fiber Lazer kurulumunu gerçekleştirdik.

Lazer Kaynak alanında Rofin marka lazer kaynak makinalarının satış ve servis hizmetini de sağlamaktayız. İzmir, Manisa şubelerimiz ve diğer temsilcilerimizde fason kaynak faaliyetimiz devam etmektedir.